Акція для туристів

Акція для туристів – “безпечний відпочинок”

Підключайте пультову охорону по АКЦІЇ та не турбуйся про безпеку житла у відпустці!

Отримуйте в безкоштовне користування сигналізацію Ajax*

Акція діє з 01.02.2022 до 31.08.2022 року

Акція завершена перейдіть на нову https://exposervice-p.com.ua/category/akcziyi/

А ви знаєте, як не перейматися безпекою майна в період Вашої відсутності? Рішення є – встановіть пультову охорону житла від компанії «Експосервіс-П» по Акції для туристів – “безпечний відпочинок”.

Для всіх, хто любить подорожувати і часто не буває вдома, але при цьому хоче бути впевненим у безпеці свого майна, ми пропонуємо встановити сигналізацію та підключити її до центрального пульта охорони на АКЦІЙНИХ умовах:

 • базовий комплект охоронного обладнання – 0 грн.;
 • монтаж та підключення – 0 грн.;
 • Ви сплачуєте лише абонентську плату.

ДІЗНАТИСЯ АБОНПЛАТУ ДЛЯ ВАШОГО ОБ’ЄКТУ МОЖНА ТУТ   

Для підключення послуги на акційних умовах достатньо показати туристичну путівку або проїзний квиток (на автобус, поїзд, літак).

Чому мандрівникам потрібно потурбуватися про безпеку свого будинку чи квартири заздалегідь?

Згідно зі статистичними даними, у Києві щомісяця відбуваються сотні спроб крадіжок зі зломом. Об’єкти, що використовують пультову охорону в 99% випадків залишаються захищеними. Зловмисники  не йдуть на крадіжку почувши звук тривожної сирени або ж групи швидкого реагування охоронної компанії нівелюють їх дії. У той час як 90% спроб крадіжок та пограбувань об’єктів без сигналізації увінчуються успіхом для зловмисників.

Які квартири і будинки наражаються на небезпеку крадіжки і чому?

Для того, щоб розібратися хто наражається на ризик і чому, давайте розглянемо які бувають крадіжки та злодії.

По-перше, це – «ривкові крадіжки». Як правило, їх роблять люди низького соціального статусу без особливої ​​підготовки. Так би мовити, користуються нагодою. Заглядують за паркани будинків, перевіряють вхідні двері у багатоповерхових під’їздах. Відчайдушно шукають спосіб натрапити хоч на щось, не маючи конкретної цілі.

Для захисту від подібних «діячів» потрібно просто бути максимально пильним і виконувати елементарні  застереження.

По-друге, – «домушники». До цієї категорії входять злочинці та професійні злодії. І вони не розпорошуються на дрібні крадіжки, а одразу хочуть «зловити куш». Відповідно, вони ретельно готуються і знають напевно квартиру чи будинок, в якому планують крадіжку.

У них є багато хитрощів як перевірити чи вдома господар і дізнатися його звички. Але найголовніше – вони намагаються працювати за наведенням. Співучасником злочину можуть стати знайомі чи колеги, які дізналися про Вашу відпустку від Вас особисто чи з ваших соціальних мереж. А ми, відповідно, не можемо бути на 100% упевнені у кожному, кого знаємо.

Так, є превентивні заходи безпеки, коли ми не розповідаємо про свої плани нікому і ділимося фотографіями з відпустки вже постфактум. Але погодьтеся, так робить дуже мало людей. А особливо мандрівників!

Відповідно, для повної безпеки ми рекомендуємо встановити сигналізацію в квартиру або будинок і відпочивати спокійно. Тим більше, у Вас є чудова можливість скористатися нашою АКЦІЙНОЮ ПРОПОЗИЦІЄЮ .

Як керувати системою безпеки у подорожі.

Інженери компанії «Експосервіс-П» для кожного окремого об’єкта підбирають індивідуальні комплекти системи безпеки. Спеціаліст спочатку оглядає Вашу квартиру або будинок, потім складає план розміщення датчиків для комплексного захисту всіх можливих зон проникнення. Також, система безпеки для житла, крім охоронної сигналізації, може бути оснащена датчиками протікання води або пожежним датчиком. Після встановлення обладнання у вас вдома та підключення його до центрального пульта охорони компанії «Експосервіс-П», ви зможете керувати системою безпеки віддалено прямо зі смартфону. Ставити та знімати об’єкт з охорони, бачити стан датчиків. У разі небезпеки – бачити зону тривоги. Моніторити, хто з допущених Вами користувачів заходив до вас у квартиру/будинок, у який час та на скільки.

Також Ви маєте можливість встановити датчики відео фіксації тривог. Щоразу, коли буде сигнал про тривогу, датчик зробить ряд фотографій, щоб ви могли протягом декількох секунд дізнатися, хто знаходиться у вас на об’єкті. І розуміти, що якщо це Ваші сусіди, які поливають квіти та забули відключити сигналізацію, то все нормально. А от якщо незнайомі особи, то тоді варто чекати на групу швидкого реагування охоронної компанії. Ситуації бувають різні, а датчик фотофіксації тривог дозволить не нервувати.

Чи можна розширити систему безпеки та додатково встановити відеоспостереження у квартиру.

Крім охоронної сигналізації, ви можете замовити послугу відеоспостереження. Для комплексного захисту та 100%-го розуміння, що відбувається у Вас у квартирі/будинку в будь-яку хвилину дня та ночі. Не важливо на якому ви континенті та на якій відстані від будинку. Для управління всіма процесами, достатньо однієї програми на смартфоні та доступу до інтернету.

ДЕТАЛЬНО ПРО ПОСЛУГУ ВІДЕОСПОСТЕРЕЖЕННЯ ВІД КОМПАНІЇ «ЕКСПОСЕРВІС-П» 

 

Безкоштовна консультація фахівця з монтажу охоронних систем

тел. +38 (098) 01 01 008

Акція: Підключай охорону-отримуй AJAX. Безкоштовно надається охоронна система.

Заявка на підключення

Підключитись

 

 

* Стартовий комплект зазначеного обладнання передається в користування відповідно до умов договору, на весь термін дії договору.

  Почати роботуПідключитись


  Відправляючи форму, ви погоджуєтеся на обробку персональних даних, згідно з політикою конфіденційності даного сайту

   Надіслати планування об'єкта


   Відправляючи форму, ви погоджуєтеся на обробку персональних даних, згідно з політикою конфіденційності даного сайту


    Відправляючи форму, ви погоджуєтеся на обробку персональних даних, згідно з політикою конфіденційності даного сайту

     Відправляючи форму, ви погоджуєтеся на обробку персональних даних, згідно з політикою конфіденційності даного сайту

     Залишити заявку

     Заповніть форму і наш фахівець зв'яжеться з вами найближчим часом.


      Відправляючи форму, ви погоджуєтеся на обробку персональних даних, згідно з політикою конфіденційності даного сайту