Житловий комплекс Комфорт таун. Тривожна кнопка для консьєржа

Охорона ОСББ та ЖБК

Безпека житла – безперервний комплекс дій, що виконує кожен господар стосовно своєї оселі. Компанія «Експосервіс-П» пропонує комплексний підхід. Підключення до пультової охорони квартир, нежитлових приміщень в ОСББ чи ЖБК забезпечать кожному жителю особисту безпеку окремо та колективну безпеку в цілому. Тривожна кнопка для консьєржа дозволить уникнути зустрічей з непрошеними гостями.

Охорона під’їздів в багатоквартирних будинках

Для постійного моніторингу безпеки та попередження крадіжок, охоронна компанія «Експосервіс-П» пропонує встановити пультову охорону та відео спостереження в під’їзд багатоквартирного будинку.
Існує категорія крадіїв, що не проникають в квартири, але ретельно перевіряють всі речі, що залишені в будинку без нагляду, та шукають щось, що можна вкрасти. Велосипеди та самокати, дитячі коляски, або інші речі, що ви залишаєте без нагляду в під’їздах або спеціально відведених для цього місцях (колясочних чи комірках) є потенційною здобиччю злочинців. Не рідко, вони чітко знають де що лежить, бо готують свої плани заздалегідь. Але система відеонагляду в житловому комплексі може завадити виконаній підготовці злодія, а пультова сигналізація в нежитлових приміщеннях багатоквартирного будинку точно стане для них неприємним сюрпризом.

Охорона ліфтових, виходів на дах, входів в підвал

Охорона ліфтових важливий елемент комфортного та безпечного життя в багатоквартирному будинку. Для експлуатації ліфтів використовуються дорогоцінні панелі електроприладів та гальмівні котушки з мідною чи алюмінієвою обмоткою, що як магніт притягують грабіжників. Інженери компанії «Експосервіс- П» радять встановити камери відеоспостереження та датчики відкриття дверей в ліфтову. Центральний прилад сигналізації, можна використовувати один на всі під’їзди будинку. Щоб знизити вартість обладнання та абонентської плати для жителів.
Щитові, металеві конструкції вентиляційних систем, котли автономного обігріву, лічильники, супутникові антени, тощо, що знаходяться на даху будинку або в підвальних приміщеннях – також привабливі для зловмисників. Що б захистити мешканців всього під’їзду від небажаних додаткових затрат й незручностей пропонуємо встановити сигналізацію та відеоспостереження в комунальних об’єктах жилих будинків, що несуть цінність. Контроль за безпекою буде проводити охоронна компанія, а доступи до цих об’єктів будуть тільки в екстрених, комунальних служб та у працівників керуючих компаній чи ОСББ.

Тривожна кнопка для консьєржа

Багато будинків відводять в під’їздах місце для консьєржів, що дивляться за благоустроєм та порядком. Однак вони не виконують функцій охоронця. Радимо встановити тривожну кнопку для консьєржа, що забезпечить зручний та надійний спосіб виклику групи швидкого реагування в разі виникнення необхідності. Вже через 5-7 хвилин працівники охоронної компанії прибудуть на місце та допоможуть вирішити проблему з безпекою та порядком.
Часто в під’їзди заходять безхатьки або бродяги. Самотужки випровадити їх з під’їзду для консьєржа неможливо, а поліція, на виклики такого характеру, приїздить вкрай рідко. Тому миттєва реакція охоронців буде доречна в будь – якому нестандартному випадку.
Для завершення комплексу дій по забезпеченні безпеки багатоквартирних будинків радимо встановити сигналізацію в кабінет управління ОСББ чи ЖБК, що б напевно знати, що документи та техніка надійно захищені від посягань зловмисників.

Скільки коштує комплексна пультова охорона багатоквартирних будинків?

Оплата системи колективної охорони при підключенні всього будинку, чи принаймні під’їзду, скоріш за все, буде найменшою, з усього переліку щомісячних житлово-комунальних послуг. Охоронна система на під’їзд будинку – комплексне та не дороге рішення для захисту майна.
Пам’ятайте життя в комфорті та спокої залежить від безпеки вашої квартири окремо та будинку чи ОСББ в цілому.

«Експосервіс-П» – безпека доступна кожному.

Подати заявку на підключення сигналізації,

замовити тривожну кнопку для консьєржа

можна за телефоном

+38(098) 01-01-008

або через форму

Заявка на підключення

  Почати роботуПідключитись


  Відправляючи форму, ви погоджуєтеся на обробку персональних даних, згідно з політикою конфіденційності даного сайту

   Надіслати планування об'єкта


   Відправляючи форму, ви погоджуєтеся на обробку персональних даних, згідно з політикою конфіденційності даного сайту


    Відправляючи форму, ви погоджуєтеся на обробку персональних даних, згідно з політикою конфіденційності даного сайту

     Відправляючи форму, ви погоджуєтеся на обробку персональних даних, згідно з політикою конфіденційності даного сайту

     Залишити заявку

     Заповніть форму і наш фахівець зв'яжеться з вами найближчим часом.


      Відправляючи форму, ви погоджуєтеся на обробку персональних даних, згідно з політикою конфіденційності даного сайту