Режим охраны «остаюсь дома»

Режим охорони «залишаюся вдома»

Необхідність організації охорони будинку. Постановка на охорону квартири

У сучасному світі охорона житла давно не розкіш, а необхідність. Квартирні крадіжки дуже поширений вид злочинів. На жаль, статистика їх розкриття не перевищує і 10%. Щоб бути впевненим у особистій безпеці і збереженні майна люди все частіше вдаються до послуг пультової охорони квартир і будинків. Але, не дивлячись ні на що, багато випадків розкрадання матеріальних цінностей відбувається під час присутності господаря в будинку. У 90% таких злочинів охоронні компанії не отримують сигнал про тривогу, так як у об’єктів, що охороняються режим охорони «залишаюся вдома» відключений.

Такі злочини можна розділити на два типи:

 • ривкові крадіжки;
 • крадіжки зі зломом і проникненням.

У першому випадку злодії, в основному, діють інтуїтивно і навмання. Викрасти можуть недбало кинутий телефон, годинник, залишені в кишенях верхнього одягу гроші, велосипеди. Вкрадені зв’язки ключів, дамські сумочки, барсетки з документами, кредитними картками та іншими цінностями принесуть безліч клопотів їх власникам.

Щоб уникнути подібних ситуацій, варто користуватися такими правилами:

 • не залишайте відкритими двері квартири (також двері загального коридору з сусідами), навіть не надовго;
 • цінні речі не кладіть і не зберігайте в легкодоступних місцях вашого житла;
 • велосипеди, дорогий верхній одяг не зберігайте в загальних коридорах (навіть огороджених і з дверима).

Другий тип, злодії-професіонали. Вони йдуть на крадіжку сплановано і вивірено. Найчастіше, в передранковий час, коли господарі будинку міцно сплять. А квартира знята з сигналізації. Це дуже небезпечно, тому що, якщо ви прокинетеся, то на кону може виявитися не тільки збереження вашого майна, але здоров’я і життя ваших близьких.

Для того, щоб уникнути подібного роду небезпеки, виробники систем сигналізації розробили охоронне устаткування з функцією «залишаюся вдома».

Охоронна компанія Експосервіс-П, здійснює комплекс заходів щодо забезпечення вашої безпеки з використанням систем сигналізації з режимом «залишаюся вдома» для можливості цілодобового моніторингу стану об’єкта.

 

Що таке режим охоронних приладів “залишаюся вдома” або нічний режим охорони

Ця функція дає можливість поставити під охорону квартиру, навіть коли господар вдома.

У режимі охорони «залишаюся вдома» система сигналізації ділиться на дві умовні групи. Датчики відкриття дверей, відкриття і розбиття вікон залишаються активними, в той час як датчики руху відключені. Люди можуть перебувати і пересуватися в приміщенні не викликаючи тривог. Але якщо хтось спробує увійти зовні, охоронна централь передасть інформацію на пульт служби охорони.

«Нічний режим» сигналізації. В цьому випадку функціонує також кілька приладів спостереження, при цьому переміщення всередині об’єкта дозволено. Додатково може бути підключена сирена. Вона розбудить вас при несанкціонованому проникненні сторонніх, злякає грабіжника. Якщо ваша система підключена на пульт охорони – обладнання передасть сигнал для виклику групи швидкого реагування.

Далеко не всі охоронні прилади підтримують функції «залишаюся вдома», «один вдома» або «нічний режим». При виборі системи охоронної сигналізації, на це варто звертати увагу, якщо вам така послуга потрібна або може знадобитися в майбутньому.

Компанія Експосервіс-П використовує обладнання, яке дозволяє надавати послугу «залишаюся вдома» під охороною. Ми пропонуємо до установки системи сигналізації Лунь і AJAX. Замовляйте послугу включення режиму охорони «залишаюся вдома» для ППК Лунь або нічний режим Аякс при монтажі і підключенні до охорони.

Часткова охорона або нічний режим – корисні функції охоронної сигналізації.

 

Кому підходить послуга «залишаюся вдома»

Ця послуга підходить всім, хто турбується про безпеку.

У світлий час доби охорона «один вдома» дуже актуальна для батьків, чиї неповнолітні діти часто залишаються вдома самі. Для одиноких пенсіонерів, інвалідів, коли ви змушені відлучатися у невідкладних справах. Поставте під охорону квартиру за допомогою брелока або клавіатури. Всі повідомлення про надзвичайні події ви також отримаєте на смартфон.

Налаштуйте сценарій в системі безпеки для нічного режиму вручну або за розкладом перед сном. Нічний режим сигналізації для безпечного сну особливо актуальний для великих квартир, будинків, нерухомості під найм.

Довірте охорону свого будинку професіоналам.

 

Як поставити будинок або квартиру на сигналізацію з функцією залишаюся вдома

При підключенні житла на пульт охорони, потрібно звернути увагу на сигналізацію, яку використовує обрана вами компанія. Функція «залишаюся вдома” не ексклюзивна, але є обладнання, яке її не підтримує.

Не всі охоронні компанії надають такий сервіс. Також у різних охоронних компаній «залишаюся вдома» – додаткова послуга з націнкою до основної абонентської плати, так як часто призводить до збільшення помилкових спрацьовувань і, відповідно, до збільшення виїздів груп реагування.

Поставтеся відповідально до вибору охоронної фірми. Уточнюйте послуги, які входять в ціну щомісячної абонплати.

 

Вартість послуги режим охорони «залишаюся вдома»

У компанії Експосервіс-П ви зможете замовити сигналізацію з функцією «залишаюся вдома» або «нічний режим» безкоштовно. При монтажі наші інженери налаштують цю функцію обладнання відповідно до ваших потреб.

В ціну абонплати пультової охорони Експосервіс-П входить послуга «залишаюся вдома» під охороною. В абонплату також включені всі виїзди групи швидкого реагування, в тому числі і за помилковими тривогами.

Отримайте комплексну охорону вашого житла недорого, з фіксованою ціною абонплати.

БЕЗПЕКА ДОСТУПНА КОЖНОМУ.

Замовити пультову охорону з послугою “залишаюся вдома”

можна за телефоном +38(098) 01-01-008

або через форму

Підключити пультову охорону

  Почати роботуПідключитись


  Відправляючи форму, ви погоджуєтеся на обробку персональних даних, згідно з політикою конфіденційності даного сайту

   Надіслати планування об'єкта


   Відправляючи форму, ви погоджуєтеся на обробку персональних даних, згідно з політикою конфіденційності даного сайту


    Відправляючи форму, ви погоджуєтеся на обробку персональних даних, згідно з політикою конфіденційності даного сайту

     Відправляючи форму, ви погоджуєтеся на обробку персональних даних, згідно з політикою конфіденційності даного сайту

     Залишити заявку

     Заповніть форму і наш фахівець зв'яжеться з вами найближчим часом.


      Відправляючи форму, ви погоджуєтеся на обробку персональних даних, згідно з політикою конфіденційності даного сайту