Системы безопасности умного дома / Системи безпеки розумного будинку

Системи безпеки розумного будинку

Розумний будинок – будинок майбутнього. Це єдина система автоматизованого управління елементами домашньої інженерії та безпекою будинку.

Ви можете управляти:

 • освітлення;
 • вентиляція і кондиціювання;
 • опалення та тепла підлога;
 • аудіо, відео та TV;
 • побутова техніка;
 • полив;
 • системи безпеки розумного будинку і відеоспостереження.

Переваги «розумного будинку»

Технологія «розумний дім» позбавить вас від постійних турбот, заощадить час і гроші. Включить і вимкне світло, бойлер, кондиціонер або зволожувач повітря, мультимедійні системи або побутові прилади. Догляне за дітьми і подбає про безпеку під час вашої відсутності. Можна запрограмувати систему на автоматичні дії, виставивши необхідний час, дні тижня, температуру.

 

Як захистити розумний будинок

Охорона безпеки “розумного будинку” може включати:

 • охоронно-пожежну сигналізацію;
 • контроль відкриття дверей, воріт, ролетів;
 • контроль відкриття і розбиття вікон;
 • спостереження всередині приміщень / датчики руху;
 • контроль затоплення і протікання;
 • контроль витоку газу;
 • звукові сирени;
 • відеоспостереження;
 • охорону периметра;
 • сповіщення про несанкціоноване проникнення на пульт охоронної компанії;
 • сповіщення про нештатні ситуації в служби порятунку.

Сучасні засоби забезпечення безпеки легко інтегруються в системи «розумного будинку».

Поняття «розумний будинок» сьогодні застосовується не тільки до будинків, дач або котеджів. Система «розумний будинок» доступна для квартир, пентхаусів. Елементи розумного будинку присутні в офісах, готелях.

Всі події приходять власнику на смартфон. Встановивши додаток ви завжди будете мати повний контроль над поточною ситуацією в вашому домі з будь-якої точки світу за наявності інтернет-з’єднання.

 

«Розумний будинок» управління охоронною і пожежною системою

Крім комфорту і легкості в управлінні, інноваційна система автоматизації для будинку дозволяє убезпечити себе від внутрішніх і зовнішніх факторів, що можуть нести загрози.

Інтеграція охоронно-пожежних компонентів в систему безпеки розумного будинку, квартири або офісу – пріоритетне завдання охоронної компанії Експосервіс-П.

Пультова охорона

Всі тривоги отримує оператор пульта центрального спостереження охоронної компанії Експосервіс-П. Після обробки сигналу, здійснюється виїзд групи швидкого реагування до місця тривоги.

Пожежна безпека

У систему входять датчики пожежної сигналізації. Якщо зміняться характеристики задимленості повітря, різко підніметься температура і концентрація чадного газу, вони передадуть сигнал на ваш смартфон про тривогу. Датчики витоку газу вловлюють підвищення концентрації газів. Якщо ви підключилися на пульт охорони, то сигнал передадуть відразу в відділення МНС, і рятувальники матимуть перевагу в часі для гасіння вогнища загоряння.

Затоплення або протікання

Елементи розумного будинку в квартирі, будинку або офісі можуть включати датчик підтоплення. У разі потопу, якщо вода досягне сенсорних елементів, система відправить сигнал на автоматичне реле. Таким чином подача води припиниться. Автоматичний вентиль встановлюється на центральній подачі води в житло. Сам датчик встановлюється максимально близько до підлоги. Це дає можливість уникнути навіть незначних протікань.

Смарт розетка – повний контроль електроприладів

Управляти побутовою технікою і елементами освітлення стало просто за допомогою розумних розеток. Від класичного пристрою її відрізняє три основних елементи, якими вона оснащена:

 • модуль бездротового зв’язку;
 • контролер для управління;
 • реле – комутатор.

Модуль бездротового зв’язку приймає сигнал, відправлений з додатка вашого гаджета. Направляє його на контролер, звідки команда необхідноъ дії надходить на реле.

Вбудована розумна розетка ajax sockets з налаштованим таймером або командою зі смартфона може регулювати подачу електрики за часом або ж повністю включати і вимикати прилад.

Охоронна система «розумний будинок» – розумне рішення в безпеці житла.

 

Встановити систему охорони для розумного будинку / квартири / офісу

Замовити та встановити обладнання для «розумного будинку»: розумну розетку, протипожежний датчик, датчик підтоплення ви можете, звернувшись в компанію «Експосервіс-П».

Варто відзначити, що для системного функціонування обладнання в будинку потрібна централь – панель управління всіма датчиками і комутатор. При підключенні на пульт охорони компанія «Експосервіс-П» – надає БЕЗКОШТОВНО базовий комплект обладнання в користування на термін дії договору. У комплекті обладнання є необхідна централь.

Встановити і підключити на пульт систему охорони для розумного будинку / квартири / офісу допоможуть наші сертифіковані фахівці.

 

Охоронна система «розумний дім» ціна

Ми пропонуємо якісні системи охорони для розумного будинку, квартири або офісу. А також невисоку абонплату, яка включає повний комплекс послуг охорони.

В залежності від ваших уподобань і вже наявних приладів, інженер складе проект з необхідним обладнанням. На основі проекту складається кошторис з кінцевою ціною для клієнта. Виїзд фахівця і прорахунок вартості охорони – БЕЗКОШТОВНО.

«Експосервіс-П» – безпека доступна кожному.

Замовити охоронну систему “розумний будинок”

можна за телефоном +38(098) 01-01-008

або через форму

Підключити до охорони розумний будинок


Підключитись

  Почати роботуПідключитись


  Відправляючи форму, ви погоджуєтеся на обробку персональних даних, згідно з політикою конфіденційності даного сайту

   Надіслати планування об'єкта


   Відправляючи форму, ви погоджуєтеся на обробку персональних даних, згідно з політикою конфіденційності даного сайту


    Відправляючи форму, ви погоджуєтеся на обробку персональних даних, згідно з політикою конфіденційності даного сайту

     Відправляючи форму, ви погоджуєтеся на обробку персональних даних, згідно з політикою конфіденційності даного сайту

     Залишити заявку

     Заповніть форму і наш фахівець зв'яжеться з вами найближчим часом.


      Відправляючи форму, ви погоджуєтеся на обробку персональних даних, згідно з політикою конфіденційності даного сайту