Тревожная кнопка охраны | Экспосервис-П

Тривожна кнопка дарує впевненість

Скільки потрібно часу, щоб зателефонувати 102?

Людині в звичайних умовах потрібно 2 секунди, щоб набрати номер поліції. У панічному стані, коли торгову точку або кіоск грабують, продавцеві потрібно 10 секунд, щоб знайти телефон і набрати номер. Ще секунд 30 на з’єднання з оператором і 20 секунд щоб пояснити ситуацію. Разом: 60 секунд! Всього хвилина! Лише 15 вдихів і видихів, 15 моргань і 70 ударів серця. До речі, на нанесення тяжких тілесних потрібно всього 3 секунди …

Сувора реальність говорить, що від дзвінка в «102» до приїзду наряду поліції проходить кілька десятків хвилин. Що за цей час зловмисники можуть зробити з продавцем, а потім і з вашим магазином? Цифри збитків з легкістю переступають чотиризначний кордон …

З тривожною кнопкою все зовсім по-іншому.

Тривожна кнопка дарує впевненість

Кнопка тривожної сигналізації, встановлена ​​в магазині, кафе чи кіоску, дарує спокій вам і впевненість персоналу.

Згідно зі статистикою, 40% пограбувань відбувається в денний час. Неприємно, але факт. І таке трапляється буквально кожен день. Місто живе звичайним життям, по вулицях мирно ходять люди, граються діти, а в цей час в магазині або кіоску алкоголік / наркоман / колишній зек (потрібне підкреслити) вимагає у продавця всю касу.

При цьому ви несете прямі і непрямі збитки. Втрачаєте заробіток, припиняєте торгівлю на невизначений термін, заспокоюєте потерпілого продавця. Цифра виходить пристойна і нервів багато.

З тривожною кнопкою все зовсім інакше. Зловмисники втрачають будь-яке бажання зайти в вашу торговельну точку «у справах», коли бачать наклейку «Під охороною «ЕКСПОСЕРВІС-П ». Продавці знають, що група швидкого реагування приїжджає за 5 хвилин. Не треба бігати і шукати телефон — досить легким рухом руки доторкнутися до кнопки. Ви спокійні і впевнені, що продавець цілий і майно в безпеці.

Ресторан і кафе, маф, кіоск і магазин, офіс або інші види нерухомості, що використовуються для бізнесу, на жаль, часто потрапляють в нештатні ситуації, викликані діями злочинців і хуліганів. У більшості таких випадків співробітникам потрібно максимально швидко і непомітно викликати свою службу охорони. Тому інженери «ЕКСПОСЕРВІС-П» рекомендують, щоб на всіх об’єктах була встановлена ​​кнопка виклику охорони. А компетентні особи знали, де лежить додаткова тривожна кнопка брелок або носили її з собою.

Як працює кнопка тривожної сигналізації?

При натисканні кнопка тривожної сигналізації моментально відправляє сигнал на пульт охоронної компанії. Сигнал тривоги за вашою адресу перенаправляється на групу швидкого реагування. За пару хвилин екіпаж з охоронцями приїздить на місце і допомагає зупинити конфліктну ситуацію або неправомірні дії злочинців чи хуліганів. Все дуже просто, швидко і надійно.

Тривожною кнопкою з метою безпеки особистої, або майна щодня користуються мільйони людей по всьому світу. Це один з найнадійніших видів убезпечити себе або майно, якщо на об’єкті немає фізичної охорони. Так як, навіть якщо у вас встановлена ​​сигналізація, в робочий час датчики зняті з охорони і центральний пульт спостереження не отримує ніяких сигналів.

Як встановити кнопку виклику охорони?

Якщо клієнт замовить послугу «тривожна кнопка» в компанії «Експосервіс-П», ми запропонуємо йому встановити два варіанти обладнання на вибір. Перший – бездротове обладнання фірми «AJAX». Сучасний варіант, що підходить для приміщень з готовим ремонтом. Другий – обладнання від фірми «Лунь», де необхідно з’єднувати прилад охоронної сигналізації зі стаціонарною кнопкою тривоги проводами. Надійний прилад, що встановлюється на етапі ремонту і підготовки приміщень до експлуатації. Обидва типи обладнання мають схожі характеристики. Вибір будь-якого з них не вплине на швидкість передачі сигналу і реагування на нього.

Дізнайтесь, як організувати пультову охорону ресторанів та кафе

Послуга «тривожна кнопка» компанії «Експосервіс-П» охоплює весь Київ і населені пункти в 30-кілометровій зоні від міста. Ціна послуги складається тільки з абонентської плати. Натомість ви отримуєте цілодобове, своєчасне реагування в разі виникнення необхідності.

«Експосервіс-П» – безпека доступна кожному.

Подати заявку на підключення тривожної сигналізації можна за телефоном

+38(098) 01-01-008

або через форму

Заявка на підключення


Підключитись

  Почати роботуПідключитись


  Відправляючи форму, ви погоджуєтеся на обробку персональних даних, згідно з політикою конфіденційності даного сайту

   Надіслати планування об'єкта


   Відправляючи форму, ви погоджуєтеся на обробку персональних даних, згідно з політикою конфіденційності даного сайту


    Відправляючи форму, ви погоджуєтеся на обробку персональних даних, згідно з політикою конфіденційності даного сайту

     Відправляючи форму, ви погоджуєтеся на обробку персональних даних, згідно з політикою конфіденційності даного сайту

     Залишити заявку

     Заповніть форму і наш фахівець зв'яжеться з вами найближчим часом.


      Відправляючи форму, ви погоджуєтеся на обробку персональних даних, згідно з політикою конфіденційності даного сайту